Inginer Industrial

Offer published on 2024-03-06
Location :
Zalau, Salaj, Romania
Sector :
Progress Métier
Contract Type :
Regular

Open positions

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Ești absolvent al unei facultăți în domeniul tehnic?
  • Ești pasionat și ai cunoștințe solide de MS Office (în special Excel)?
  • Ai dezvoltat simțul tehnic și ești riguros, meticulos, orientat spre detalii?
  • Ești o persoană metodică și ești capabil să înțelegi un proces la nivel de flux de producție?
  • Îți dorești să lucrezi într-un mediu industrial?
  • Ești o personalitate cu gândire rațională și logică, dе tip argumentativ?
  • Ești orientat către progres și ai abilități dе comunicare și relaționare, la toate nivelurile ierarhice?
Dacă ai răspuns afirmativ la întrebările de mai sus, vrem să te cunoaștem!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Vei efectua studii de organizare asupra proceselor de producție.
  • Vei fi responsabil de definirea modul de lucru optimizat la posturile de fabricație.
  • Vei realiza diagnosticul ergonomic аl posturilor din perimetrul de care vei fi responsabil.
  • Vei calcula timpii unitari de producție, efectivele necesare și capacitățile teoretice în producție.
  • Vei propune soluții pentru îmbunătățirea proceselor de producție și propune scenarii posibile de implementare.
  • Vei urmări aplicarea pe teren a acțiunilor propuse și vei comunica cu persoanele implicate.

Te-am convins? Hai să îți povestim ce avantaje vei avea.

Beneficii:
  • Îți oferim pachet de relocare.
  • Îți oferim pachet salarial atractiv.
  • Vei munci într-un mediu multinațional.
  • Îți oferim posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale.
  • Vei fi antrenat într-un proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională.
  • Vei beneficia de propriul plan de carieră și mentorat.
  • Vei avea posibilitatea de a călători și de a-ți îmbogăți cunoștințele.
  • Vei face parte dintr-o echipă tânără și dinamică în care să te simți apreciat.

Alege să te dezvolți alături de Michelin Zalău din poziția de Inginer Industrial!