INFORMATYK SYSTEMÓW PRZEMYSŁOWYCH

Offer published on 2022-10-19
Location :
Olsztyn, Poland
Sector :
Digital
Contract Type :
Other Temporary (Fixed Term)

Open positions

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy w zespole wsparcia systemów informatycznych.

Twoim zadaniem będzie:

- utrzymanie istniejącej infrastruktury informatycznej (HW, SW)

- zapewnienie bezpieczeństwa IT

- diagnozowanie  i rozwiązywanie problemów IT

- uczestniczenie w pracach zespołów projektowych

- współpraca z parterem biznesowym

- konfiguracja i dobór sprzętu IT

Oferujemy:

- pracę w zgranym zespole

- dostęp do nowoczesnych technologii

- możliwość szkoleń i rozwoju

Oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane: Informatyka, Automatyka i Robotyka)

- Znajomości języka angielskiego / francuskiego w stopniu komunikatywnym

- Analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów

- Znajomości:

·               technologii sieciowych, serwerowych i klienckich

(konfiguracja serwerów, macierzy RAID, wirtualizacja, administracja)

·               systemów z rodziny Windows Server, linux, baz danych SQL

·               narzędzi do diagnostyki i pracy zdalnej

·               budowy komputerów - diagnozowanie i usuwanie problemów

·               zasad bezpieczeństwa informatycznego

Atutem będzie znajomość:

- zarządzania maszynami wirtualizacji

- budowy sieci LAN / WAN

- QNAP / Synology

- Active Directory